Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ

OZNACZENIA

Symbol
30158
Kod kreskowy
5905108700157

LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Cechy produktu
Typ stanu:
Typ magazynu:

Niektórzy mówią, że jak ktoś nie je zupy pomidorowej, to nie jest z krwi i kości Polakiem. To przesada, ale chyba na palcach najwyżej dwóch rąk można znaleźć tych, którzy jej nie lubią. Z makaronem, z ryżem, z grzankami, ze śmietaną – lubimy pasjami. W domu zupa pomidorowa była tą „po rosole” niedzielnym. Gotowano ją w poniedziałek. To także zupa, którą kochają dzieci.

Jak znaleźć złoty środek? Ta tutaj przygotowana została po żydowsku, a więc jest zdecydowanie bardziej kremowa. Co najważniejsze – tę po żydowsku gotuje się bez wywaru mięsnego, ma smakować słodyczą – z duszonych na maśle i cebuli świeżych pomidorów. Ostrzegamy! Spróbowanie tej zupy może spowodować uzależnienie od niej i to bez względu na to, czy podasz ją z makaronem, czy z kluskami lanymi. To zupa, która ma cieszyć całą rodzinę od raczkującego Kazia po pradziadka Kazimierza.

SKŁADNIKI:

pomidory 23%,

marchew 5%,

seler,

cebula,

seler naciowy,

masło 82% tłuszczu,

por,

sól,

cukier,

pieprz czarny

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g:

wartość energetyczna – 208 kJ/ 50 kcal,

tłuszcz – 0,9 g,

w tym kwasy nasycone – 0,4 g,         

węglowodany – 6,8 g,

w tym cukry – 2,9 g,

białko – 1,9 g,

sól – 0,25 g

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B